Den 25. mai var det tid for menighetens vårtur for de eldre. Denne gangen gikk veien til Broklandsheia. Vi besøkte Den Lille Dyrehagen og spiste middagen på Heimat hotell i nærheten av Dyrehagen.  Rolf Isaksen var sjåfør og gav oss en behagelig tur. Middagen var fortreffelig og vi reiste videre på gamle E18. Vi fant en flott plass i solen med benker og stoler. Her hadde vi en sangstund ledet av Ann Bitt Isaksen og Anne Lise Davey. Michael Davey hadde andakten.  Alt i alt var det en flott opplevelse for alle som var med. 13 glade eldre og 4 medhjelpere dro fornøyde tilbake til Arendal.

Michael Davey

Menighetens eldre på tur

Menighetens eldre på tur

Fellesskap rundt middagsbordet

Fellesskap rundt middagsbordet

Besøk i den Lille Dyrehage

Besøk i den Lille Dyrehage

Michael håndterer kvelerslangen.

Michael håndterer kvelerslangen.

Share This