Metodistkirkens Sommerfest har vært arrangert like ved oss i ca 20 år. Nærmere bestemt på Drotningborg, Grimstad. Det er nå 99.9% sikkert at siste sommerfest er arrangert på Drotningborg. Årsaken er hyggelig; det har blitt for dårlig plass for å huse alle som ønsker å være med.
I år var det 11 voksne og 4 barn fra vår menighet i Arendal som deltok på sommerfesten. Og dere som ikke var der gikk glipp av mange flotte samlinger og bekjentskaper med nye venner i kirken vår! Vi håper vi kan mobilisere en flott gjeng som kan reise til neste års sommerfest som skal arrangeres på Fredtun utenfor Larvik. Sett av uke 30 i 2017, så reiser vi sammen til Sommerfesten. 😃

Avslutningsgudstjeneste for alle generasjoner på søndag formiddag.

Avslutningsgudstjeneste for alle generasjoner på søndag formiddag.

Konsert og underholdning i kafeteltet på lørdag kveld.

Konsert og underholdning i kafeteltet på lørdag kveld.

image

Share This